-1 C
Pristina

Te preferuarat

Fitness Gym Prishtina me Ofertë Festive (Fitness+Sauna)

Fitness Gym Prishtina ofron OFERTË FESTIVE: Fitness + Sauna  Me çmimin më të mirë ndonjëherë ju mund të përfitoni regjistrim në Fitness për 1 vit + 12 Seanca Saunë E gjith kjo vetëm 75 Euro Oferta vlen deri më 31 Dhjetor! Për informata klikoni këtu: Fitness Gym Prishtina 

Suksesi në biznes me 10 thënie nga Richard Brandson

Të gjithë kemi nevojë të vazhdueshme për frymëzim apo nxitje drejt atij që quhet suksesi në biznes. Në këtë fushë, modelet e duhur janë ata që sipas shumë faktorëve konsiderohen ndër njerëzit që dinë të krijojnë një biznes të suksesshëm. Në këtë rast Rikard Brendson (Richard Brandson) është një shembull ideal si drejtues me shumë biznese...

NEPTUN frymëzon hare me ZBRITJE!

NEPTUNështë rrjet i dyqaneve më i madh në Kosovë për pajisje elektro shtëpiake si dhe lider në Ballkan për kualitet. Blej Hekur Tefal dhe përfito 30% ZBRITJE në pajisje të vogla të kuzhinës Tefal. Aksioni vlen prej datës 6 deri më 16 Dhjetor. NEPTUN frymëzon hare! Po ashtu, NEPTUN ofron ZBRITJE për produktet nga SONY, ofertë...

Citysale

Biznese

Rregulla profesionale të komunikimit me e-mail

Të komunikuarit nëpërmjet email-it tashmë është kthyer në pjesë të zakonshme të punës. Ky proces kërkon që ju të jeni të saktë në përpilimin e tyre. Këshillat më poshtë do t’ju ndihmojnë të jeni sa më profesionistë në komunikimin e shkruar me kolegët tuaj dhe këdo tjetër. Nga subjekti te privatësia, kjo është etika që...

5 industritë që po përfitojnë nga marketingu digjital

Çdo kompani ka nevojë për një plan digjital, por disa sektorë janë më të përshtatshme se tjerat për këtë lloj marketingu. Në botën tonë të drejtuar nga kompjuterët dhe mobilët, marrëdhëniet ndërtohen përmes marketingut digjital. Kanë kaluar ditët e planeve të marketingut të përbëra nga ngjarjet personale dhe mediave tradicionale. Në vend të kësaj, tejkalimi...

Konkurrenca e përmirëson biznesin tuaj

Ndërmarrësit e suksesshëm arrijnë sukses nën presion të konkurrencës. Në vend se ta shohin konkurrencën si pengesë, ata e shohin si një mundësi. Dharmesh Shah, bashkëthemeluesi i Hubspot shkruan: “Ju jeni shpesh konkurrenti juaj më i madh. Ju nuk duhet të injoroni tërësisht konkurrencën tuaj, por beteja më e madhe ndodh brenda katër mureve të...

Te fundit

Rregulla profesionale të komunikimit me e-mail

Të komunikuarit nëpërmjet email-it tashmë është kthyer në pjesë të zakonshme të punës. Ky proces kërkon që ju të jeni të saktë në përpilimin e tyre. Këshillat më poshtë do t’ju ndihmojnë të jeni sa më profesionistë në komunikimin e shkruar me kolegët tuaj dhe këdo tjetër. Nga subjekti te privatësia, kjo është etika që...

5 industritë që po përfitojnë nga marketingu digjital

Çdo kompani ka nevojë për një plan digjital, por disa sektorë janë më të përshtatshme se tjerat për këtë lloj marketingu. Në botën tonë të drejtuar nga kompjuterët dhe mobilët, marrëdhëniet ndërtohen përmes marketingut digjital. Kanë kaluar ditët e planeve të marketingut të përbëra nga ngjarjet personale dhe mediave tradicionale. Në vend të kësaj, tejkalimi...

Konkurrenca e përmirëson biznesin tuaj

Ndërmarrësit e suksesshëm arrijnë sukses nën presion të konkurrencës. Në vend se ta shohin konkurrencën si pengesë, ata e shohin si një mundësi. Dharmesh Shah, bashkëthemeluesi i Hubspot shkruan: “Ju jeni shpesh konkurrenti juaj më i madh. Ju nuk duhet të injoroni tërësisht konkurrencën tuaj, por beteja më e madhe ndodh brenda katër mureve të...

Reklama

Moti

Pristina
broken clouds
-1 ° C
-1 °
-1 °
68 %
3.6kmh
75 %
Pre
-2 °
Sht
1 °
Die
8 °
Hën
7 °
Mar
5 °

Valuta

EUR - Euro
USD
0,8164
TRY
0,2160
GBP
1,1386
HRK
0,1346
BGN
0,5113

Instagram