Krijo Partneritet

0
971
 Duke u anëtarësuar në Citysale si partnerë ju mund të shpërbleheni me kredite vetëm duke bërë shpërndarjen e ofertave apo produkteve në rrjetet sociale dhe shitjen e tyre, pastaj me ato kredite mund të bëni blerjen e ofertave të ndryshme në Citysale. Po ashtu ju mund të krijoni widgets të cilat mund të i shfaqni në ueb faqen tuaj ku do të paraqiten të gjitha ofertat që janë në Citysale dhe klientët tuaj mund të bëjnë blerje përmes ueb-faqes tuaj në Citysale.
Për më shumë pyetje mos ngurroni të na dërgoni e-mail në info@citysale.co ose na telefononi në +377 (0) 45 220 444 ose në  +381 (0) 38 220 444. ​Ju mund të na kontaktoni edhe përmes chat-it në ueb faqe i cili gjendet në këndin e poshtëm të anës së djathtë në www.citysale.co

Krijoni Tani

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakRegjistroni biznesin tuaj
Artikulli tjetërPartneritet pyetje
Citysale
Citysale është platformë e shpërndarjes së ofertave lokale dhe rajonale në qytete dhe zona të ndryshme të Kosovës, Shqipërisë dhe shumë shpejtë të Maqedonisë. Në rolin e ndërmjetësit, Citysale shet Kuponë për shërbimet e bashkëpunëtorëve për një çmim me zbritje të veçantë, kohë të kufizuar dhe kufizim të caktuar të kuponave.

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here