Veshje nga Londra me Zbritje në Cityplace

0
125

Dyqani i veshjeve Cityplace ofron veshje për fenra nga Londra (diler i autorizuar) direkt nga fabrika ato gjendet në Prishtinë.

Cityplace sjell zbritjen e radhës prej 10% deri në 50% ZBRITJE për të gjitha veshjet!15747471_1529525110410334_4794865382655734946_nMe zbritje ju mund të bëni zgjedhje elegante edhe për natën më të gjatë vitit! Nxitoni dhe përfitoni nga oferta duke u dukur shumë mbresëlënëse me pamjen tuaj!

Për më shumë na ndiqni në: https://www.facebook.com/cityplaceboutique/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here