30% deri 60% Zbritje në “FDF Butik”

0
2032

Butiku për veshje të femrave “FDF Butik” sjell 30% deri 60% ZBRITJE në brendet e mirënjohura britanike si Asos, Next, River Island, Lipsy, Monki, Missguided etj.

Nxitoni dhe merrni tani me Zbritje fustanin me brendet më të mira që gjithmonë keni ëndërruar!

 

Për informata shtesë na vizitoni në FDF Butik! 

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here