Mandarina Online – Zbritje e madhe 70 %

0
1168

Mandarina Online sjell zbritje të madhe 

Trenerka për femra komplet me zbritje 70%.

Madhësit: S-M-l-xl -xxl

Mundësi kthimi!

Çmimi i gjitha llojeve të modeleve vetëm 25 Euro.

Për porosi dhe informacione tjera klikoni këtu: Mandarina Online 

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here