15% Zbritje në Wallnes dhe 20% Zbritje në SPA nga Swiss Diamond Hotel

0
304

Ikni nga rutina juaj e përditshme dhe hyni në një botë të relaksit dhe kujdesit personal.

sweGjatë tetorit ju mund të përfitoni nga zbritja prej 15% në shërbimin Wellness dhe 20% zbritje në të gjitha trajtimet SPA.

Vizitoni tani Swiss Diamond Hotel dhe përfitoni nga zbritjet speciale.

Ofroni trupit tuaj rehati, shëndet dhe relaks maksimal!

Për informata shtesë klikoni këtu: 

Swiss Diamond Hotel

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here