Ofertë e artë për Budapest nga VI Travel

0
104

Ofertë e artë për Budapest 

Vetëm 99 EUR për person Novum Hotel Golden Park Budapest 4*

Në çmim përfshihet:

  • Bileta kthyese
  • Akomodimi në Hotel për 3 Netë
  • Mengjesi

Nisja bëhet me 23.02.2018 dhe kthimi me 26.02.2018

Për rezervime kontaktoni

038 223 224

044/049 539 700 + VIBER

info@vitravel.org

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakNdërmarrësit e suksesshëm mendojnë ndryshe
Artikulli tjetërIL Cammino vazhdon me MEGA Zbritje!
Citysale
Citysale është platformë e shpërndarjes së ofertave lokale dhe rajonale në qytete dhe zona të ndryshme të Kosovës, Shqipërisë dhe shumë shpejtë të Maqedonisë. Në rolin e ndërmjetësit, Citysale shet Kuponë për shërbimet e bashkëpunëtorëve për një çmim me zbritje të veçantë, kohë të kufizuar dhe kufizim të caktuar të kuponave.

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here