Super ofertë nga OMEGA Tours: Çdo ditë organizime për në CAPPADOCIA

0
58

Super ofertë – CAPPADOCIA nisje çdo ditë 

UC Hisar Kaya Cave Hotel | HB | Mëngjes dhe darkë

✦ 329 € /pp – 3 netë – 01.02.2018 – 30.03.2018
✦ 366 € /pp – 4 netë – 01.02.2018 – 30.03.2018

⋙ Të Përfshira:

Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Kayseri

Kayseri – Stamboll – Prishtine

Transferta : Aeroport – Hotel – Aeroport

Shërbimi : Fjetje me Mëngjes dhe darkë

Asistenca jonë gjatë gjithë kohës

Të gjitha taksat turistike

🌐www.omegatours.eu


+377 (0) 45 11 33 05 + (viber)

+381 (0) 29 233 999
#OmegaToursPz #OmegaTours
( Pagesat mund ti bëni në zyrën tonë

Sheshi i Lidhjes 9/A, Prizren
Apo nëpërmjet Llogarisë Bankare ose Western union)

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakNdërmarrësit e rinj më shumë gjasa për sukses
Artikulli tjetërVala me 5 superprodukte të kombinuara
Citysale
Citysale është platformë e shpërndarjes së ofertave lokale dhe rajonale në qytete dhe zona të ndryshme të Kosovës, Shqipërisë dhe shumë shpejtë të Maqedonisë. Në rolin e ndërmjetësit, Citysale shet Kuponë për shërbimet e bashkëpunëtorëve për një çmim me zbritje të veçantë, kohë të kufizuar dhe kufizim të caktuar të kuponave.

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here