-1 C
Pristina

Abonues

SI FUNKSIONON

Blej ofertën Vizito faqen e internetit për të parë të gjitha ofertat nga bizneset lokale. Nëse ju shihni një nga ofertat tona dhe dëshironi të bleni atë, klikoni “Shto ne shportë”. Paraprakisht, ju duhet të krijoni një llogari në Citysale, gjë që mund ta bëni duke shkuar tek butoni “Regjistrohu”; ose duhet të kyçeni përmes llogarisë së Facebook. Pa...
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale