7 C
Pristina

Abonues

PYETJE, PËRGJIGJE

PYETJE, PËRGJIGJE 1. Si funksionon Citysale? Citysale ju ofron çdo ditë lloje të ndryshme të ofertave në qytetet e selektuara. Këto oferta vijnë nga fusha të ndryshme si: nga restaurante, shërbime e produkte të ndryshme, udhëtime si dhe aktivitete të ndryshme shoqërore. Citysale sjellë brende të njohura vendore dhe botërore. Klientët mund të marrin më të mirën...

SI FUNKSIONON

Blej ofertën Vizito faqen e internetit për të parë të gjitha ofertat nga bizneset lokale. Nëse ju shihni një nga ofertat tona dhe dëshironi të bleni atë, klikoni “Shto ne shportë”. Paraprakisht, ju duhet të krijoni një llogari në Citysale, gjë që mund ta bëni duke shkuar tek butoni “Regjistrohu”; ose duhet të kyçeni përmes llogarisë së Facebook. Pa...

Valuta

EUR - Euro
USD
0,8462
TRY
0,2310
GBP
1,1158

Moti

Pristina
fog
7 ° C
7 °
7 °
87%
1.1kmh
20%
Enj
18 °
Pre
16 °
Sht
20 °
Die
21 °
Hën
19 °
- Advertisement -

Na ndiqni ne Instagram