7 C
Pristina

Biznese

Regjistroni biznesin tuaj

- Pse ofertat në Citysale?       Sepse këtu kalon ekskluziviteti dhe reklamimi i biznesit tuaj është pa pagesë. Citysale është platformë e shpërndarjes së ofertave lokale dhe rajonale në qytete dhe zona të ndryshme të Kosovës, Shqipërisë dhe shumë shpejtë të Maqedonisë. Është platforma e parë e këtij lloji që operon në tri shtete të ndryshme. Në...

Kyçja për biznes

- Janë shtatë arsye kyçe pse duhet të bashkëpunoni me Citysale: 1) Realizmi i klientëve të ri 2) Marketing unik me investim minimal 3) Fleksibiliteti i krijimit të ofertave 4) Qasja në multi-tregje 5) Rritja dhe përmirësimi i imazhit në treg 6) Rritja e shitjeve 7) Maksimalizoni potencialin tuaj të shitjes. Kyçuni per te menaxhuar ofertat dhe blerjet   Kyçuni  

Valuta

EUR - Euro
USD
0,8462
TRY
0,2310
GBP
1,1158

Moti

Pristina
fog
7 ° C
7 °
7 °
87%
1.1kmh
20%
Enj
18 °
Pre
16 °
Sht
20 °
Die
21 °
Hën
19 °
- Advertisement -

Na ndiqni ne Instagram