7 C
Pristina

Marketing

Vikende në Budva, Pogradec dhe Matka nga Kompania Turistike Dita

Kompania Truistike Dita ju mundëson të kaloni një vikend të pa harrueshëm në NjËrin nga kËto 3 vende shumë të bukura:  •Vikend në Budva 2 ditë/1 nat 39 Euro •Vikend në Pogradec 2 ditë/1nat 34 Euro •Vikend ditor ne Matka 5 Euro (e shtune) •Nisjet për Budva dhe Pogradec bëhen të Shtunën me 21 Tetor      Agjenda e...

Vetëm me IPKO – 3 cent në minutë, me të gjithë operatorët!

3 cent në minutë, me të gjithë operatorët! E dini se thirrjet drejt operatorëve tjerë zakonisht janë më të shtrenjta, por nuk mbani në mend çmimet e ndryshme. Me ofertën tonë nuk do të keni nevojë të brengoseni më për këtë gjë! Aktivizoni pakon mujore për vetëm 1 EUR dhe thirrjet në të gjithë operatorët do të...

“No End Shoes” sjell koleksionin e ri të çizmeve!

Koleksioni i ri i çizmeve nga NO END SHOES Ofroni këmbëve rehati me çizme kualitative nga No End Shoes Koleksionin mund ta shihni në galerinë poshtë: Për porosi apo informata tjera klikoni këtu: NO END SHOES

Floil, zgjidhja e duhur për ushqimin tuaj

Industria e ushqimit ka kohë që është pushtuar nga një valë prodhuesish që pamëshirshëm lansojnë produkte që nuk përmbushin thuajse aspak standardet e tregut të mirëfilltë. Dhe ne si përdorues të përditshëm të ushqimit gjendemi përballë këtyre opsioneve që po aq të llojllojshme janë edhe të dëmshme. Kjo industri do të devijonte tërësisht nëse vullneti për...

Super e Hëna në Super Viva (Foto)

Një vizitë në Super VIVA do të jetë gjithmonë një përvojë unike dhe një eksperiencë e re në blerje. Me super ofertat e vazhdushme që do të mund t’i gjeni në këtë rrjet të dyqaneve do të filloni gjithmonë mbarë javën tuaj. Që e dita e parë e javës tuaj të jetë sa më e lehtë...

Ballon Party në Qendrën Tregtare Dardha

Dardha Playland në Qendrën Tregtare Dardha organizon nesër Ballon Party Me personazhet më të dashur për fëmijët tuaj: - Balone - Angry Bird - Rapanzel Data: 14.10.2017 Ora: 18:00 Hyrja: 3€ Me shumë Surpriza Në këtë program argëtues Dardha Playland së bashku me Dream Kid sjellë Dhurata, Lojëra, Muzikë, shumë supriza te tjera... Për më shumë informata klikoni këtu:        Dardha Playland      

15% Zbritje në Wallnes dhe 20% Zbritje në SPA nga Swiss Diamond Hotel

Ikni nga rutina juaj e përditshme dhe hyni në një botë të relaksit dhe kujdesit personal. Gjatë tetorit ju mund të përfitoni nga zbritja prej 15% në shërbimin Wellness dhe 20% zbritje në të gjitha trajtimet SPA. Vizitoni tani Swiss Diamond Hotel dhe përfitoni nga zbritjet speciale. Ofroni trupit tuaj rehati, shëndet dhe relaks maksimal! Për informata shtesë klikoni këtu:  Swiss Diamond Hotel

Gjirafa.com feston tre vjetorin e themelimit

Kompania më e avancuar e teknologjisë, makina kërkimore Gjirafa.com feston tre vjetorin e lansimit zyrtar. Gjirafa.com është makina e parë dhe më e përparuar kërkimore në Gjuhën Shqipe e cila me shumë motiv dhe punë të palodhshme ka arritur suksese të jashtëzakonshme. Qysh prej ditës së lansimit Gjirafa ka pasur rritje të vazhdueshme të cilat tani mundësojnë që përdoruesit...

“Princ Caffe Turke” dhuron shpërblimin kryesor “Peugeot 208”

Vetura “Peugeot 208” është kurorëzim i një fushate të suksesshme nga “Princ Caffe Turke” me të cilën edhe njëherë tregohet besimi që Princ Caffe Turke ka ndaj konsumatorëve të saj. Kushtrim Mala nga Drenasi ishte njeriu me fat, i cili kishte blerë një paketim të “Princ Caffe Turke” në një nga supermarketet e këtij qyteti....

Loja e madhe shpërblyese me 7 yje, Patos Puzzle!

Fitoni shumë dhurata me lojën e madhe shpërblyese me 7 yje            Patos Puzzle           Gjeni albumat e Patos Puzzle në markete të ndryshme në Kosovë, plotësoni puzzle-in me kuponat të cilat gjenden brenda paketimeve të vogla dhe pasi që të mbushni faqet e albumit, ju do të mund...

Valuta

EUR - Euro
USD
0,8462
TRY
0,2310
GBP
1,1158

Moti

Pristina
fog
7 ° C
7 °
7 °
87%
1.1kmh
20%
Enj
18 °
Pre
16 °
Sht
20 °
Die
21 °
Hën
19 °
- Advertisement -

Na ndiqni ne Instagram