-1 C
Pristina

Marketing

Fito DYFISH në Produktet e Kosovës!

Fitoni DYFISH, shpërblehu për 10 ditë dhe përfito çmime speciale me rastin e shënimit të ditës së pavarësisë së Kosovës!   10 vjetori i shpalljes së pavarësisë së Kosovës, është bërë arsyeja e lansimit të shumë ofertave lidhur me produktet vendore të prodhuara në Kosovë. Lidhur me këtë shënim jubilar, ju do të keni mundësinë të...

Dhuratat më të mira për Shën Valentin i gjeni në Libraria Dukagjini

Festa e Shën Valentinit Ka arritur. Nëse akoma nuk keni vendosur se cila është dhurata e duhur për partnerin tuaj atëherë Libraria Dukagjini sjellë një numër propozimesh të librave më të njohur të cilët mund të jenë dhurata e përkryer e Shën Valetinit. Për më të shtrenjtën dashuri nga Helen Exley Ky libër është një dhuratë...

Al Trade Holding merr mirënjohje nga Presidenca për kontributin e dhënë në krijimin e vendeve të reja të punës

Al Trade Holding ka marr mirënjohje për kontributin e dhëne në zhvillimin ekonomik të Kosovës Në ceremoninë e ndarjes së shpërblimeve ishte i pranishëm edhe Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i cili në mesin e kompanive që ka vlerësuar ka ndarë mirënjohje edhe për kompanin Al Trade Holding. Mirënjohja u dorezua nga Ministri i...

AMO Food Industry me risi, ka filluar eksportin edhe në Palestinë

Kompania prodhuese nga Kosova “AMO Food Industry”, pjesë e kompanisë Gllareva, njihet si prodhues i produkteve ushqimore dhe eksporton në shumë shtete të regjionit dhe botërore. Kompania “AMO” pas sukseseve të vazhdueshme në treg me produktet e veta, ka filluar eksportin e produkteve edhe në Lindjen e Mesme, më saktësisht në Palestinë. Menaxheri i kompanisë “AMO”,...

Kosova Digjitale sjellë aktivitetin #Kosova10 si pjesë e ceremonisë zyrtare të shënimit të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës

Me organizim të Innovation Centre Kosovo dhe me mbështetje të Zyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, Qeverisë dhe Kuvendit, Kosova Digjitale sjellë në një vend bizneset, nismat, institucionet dhe individët që kanë dhënë kontribut të çmuar për vendin në 10 vitet e fundit, në fushën e teknologjisë së informacionit dhe komunikimit. Aktiviteti është pjesë...

Jep dashuri me numra kojshi (046) nga Z Mobile

Blej numër të ri kojshi (046) nga më e lira telefoni! Merr dy apo katër numra kojshi dhe komuniko #PaLimit me të gjithë numrat e #zmobile, 100 MIN dhe 100 SMS me të gjithë operatorët në si dhe 2GB internet 3G/4G. Për çdo numër 046, merr 2 ose 4 numra që janë kojshi me njëri tjetrin nga më e lira...

GIFT CARDS nga Koton, dhurata më e mirë

Nëse nuk mund të zgjedhni diçka për të dashurit e juaj për Valentines Day, Koton ka sjell për ju dhuratën më të mirë. Bleni GIFT CARDS me vlera të ndryshme dhe dhuroni të dashurit apo të dashurës tuaj atë. Bëj dhuratë në Koton - porosite kartelën me dhuratë dhe dërgoja në derë të shtepisë... Transporti GRATIS për kartelat 20-100 euro. Për...

10 ditë festë, 10 ditë çmime super të lira për dhjetëvjetorin e Pavarësisë në SUPER VIVA!

Është koha e mrekullueshme e vitit për të festuar dhe për të kryer një festë pazaresh gjatë kësaj periudhe festive, dhe nëse jeni në humor të mirë, atëherë pavarësia mund të jetë një super festë për ju. 10 vjet shtet Në 17 shkurt, Kosovarët do të jenë së bashku për të shënuar Ditën e Pavarësisë –...

Si blihen gjërat ushqimore?

Disa këshilla mbi mënyrat më të mira të blerjes së gjërave ushqimore. Të gjithë blejmë gjëra ushqimore për shtëpi, por mënyra se si blejmë e bën diferencën edhe në mënyrën se si ushqehemi ne dhe familjet tona. Më poshtë është përpiluar një listë udhëzuese me disa këshilla të blerjes së gjërave ushqimore. Blej çdo ditë e...

Red Rain dhe RC Cola me kampanja të veçanta për dhjetëvjetorin e Pavarësisë

Dy nga kampanjat më të rëndësishme të fundit të Fluidit përfshijnë kampanjën e RcCola #10mesazheKosovës, dhe atë të RedRain #whatislove?. Kampanja #10mesazheKosovës mundëson që të dëgjohet zëri i qytetarëve me anë të një mesazhi unik për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Këtë mesazh duhet ta shkruani si koment në postimin e veçantë në faqen zyrtare...
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale