-1 C
Pristina

Oferta

Për Shën Valentin zbritje deri në 25% nga GLAM Accessories

Shfrytëzoni këtë ofertë dhe përfitoni nga zbritja në të gjithë aksesoret si çanta, këpucë dhe veshje. Gjindet në Prishtinë Rr.Qamil Hoxha 42. Eleganca me kto aksesorë të veçantë, bëjeni të lumtur të dashuren tënde me kto zbritje të mrekulluar. Për më shumë vizitoni në Facebook: https://www.facebook.com/GlamAccessorie/  

Extra 20% zbritje ne te gjithe artikujt. 9 deri 18 Shkurt.

BE MY VALENTINE   ❤ Extra 20% zbritje ne te gjithe artikujt. 9 deri 18 Shkurt. Shfrytëzoni këtë ofertë dhe përfitoni nga zbritja. Brendet Jack & Jones, Vero Moda, Only & Sons, Selected, Vila, Only, Pieces, Blue Seven, Name It   Për më shumë vizitoni në Facebook: https://www.facebook.com/amclothes.ks/  

Prej sot deri me 14 Shkurt Terranova ofron -30%

A jeni gati për Shën Valentin? ❤️ Prej sot deri me 14 Shkurt Terranova ofron -30% zbritje ne koleksionin e ri nese bleni 3 artikuj Shfrytëzoni këtë ofertë dhe përfitoni nga zbritja. Gjindet në Pristina, Veternik Albi Mall.   Për më shumë vizitoni në Facebook:https://www.facebook.com/terranovakosova/  

Oferta e re nga POMO

POMO ka sjell ofertën më të re për gjithë ju: TË GJITHA PIJET FALAS, për çdo porosi të ushqimit pas orës 15:00, çdo ditë. Porosit ushqimin tuaj të preferuar në POMO dhe merr pije falas. Porosinë mund ta bëni në  ‎045 177 877 ose ‎049 954 954. Oferta vlen vetëm për delivery në Prishtinë. Për informata tjera rreth ushqimeve që...

Oferta e Shën Valentinit nga IPKO

IPKO sjell ofertë për festën e të dashurarve: Përfito nga oferta e Shën Valentinit! Bëj dhuratë telefonin e mençur Samsung A8 2018 për 549.95 EUR dhe komuniko FALAS për 12 muaj me personin më të dashur! Dhuroni dashuri dhe gëzim me dhuratën më të veçantë nga IPKO. Shfrytëzoni këtë ofertë dhe përfitoni nga zbritja. Së bashku me dhuratën...

Koleksioni i ri nga Trensy: Zbritje 20% për Shën Valentin

ZBRITJE -20% për festën e Shën Valentinit në koleksionin e ri të aksesorëve për femra Përzgjedheni dhuratën unike për të dashurën tuaj. Porosit online ose vizitoni Trensy në Albi Mall, kati i dytë. Dërgesa FALAS në gjithë Kosovën. (Zbritja llogaritet PAS çmimit të publikuar) *Zbritja vlen deri më 14.02.2018 Për më shumë informata klikoni këtu: TRENSY

Ofertë speciale për pushim në Banjën shëruese të Elbasanit

OFERTË SPECIALE ME ÇMIME FANTASTIKE NË BANJËN SHËRUESE TË ELBASANIT Nisja e rradhës nga Prishtina dhe qytete tjera për Elbasan bëhet me datë 9 shkurt 2018 por edhe data tjera (çdo të MËRKURE dhe të PREMTE). ➔ OFERTA 6 DITË / 5 NETË ➱ 70€ PËR PERSON ➔ OFERTA 8 DITË / 7 NETË ➱ 90€ PËR...

Super ofertë nga OMEGA Tours: Çdo ditë organizime për në CAPPADOCIA

Super ofertë - CAPPADOCIA nisje çdo ditë  UC Hisar Kaya Cave Hotel | HB | Mëngjes dhe darkë ✦ 329 € /pp - 3 netë - 01.02.2018 - 30.03.2018 ✦ 366 € /pp - 4 netë - 01.02.2018 - 30.03.2018 ⋙ Të Përfshira: Bileta e Avionit : Prishtinë - Stamboll - Kayseri Kayseri - Stamboll - Prishtine Transferta : Aeroport - Hotel...

IL Cammino vazhdon me MEGA Zbritje!

Ejani dhe përfitoni nga ulja ma e madhe në Dyqanet IL Cammino Tani ju ofrojnë LIKUIDIM TOTAL DERI -80% Oferta vlen në koleksionin e ri për femra Vjeshtë-Dimër 2017/2018. Eja edhe ti dhe zgjedhë artikullin më të mirë me cmimin me të lirë!!! IL Cammino kudo në Kosovë

Ofertë e artë për Budapest nga VI Travel

Ofertë e artë për Budapest  Vetëm 99 EUR për person Novum Hotel Golden Park Budapest 4* Në çmim përfshihet: Bileta kthyese Akomodimi në Hotel për 3 Netë Mengjesi Nisja bëhet me 23.02.2018 dhe kthimi me 26.02.2018 Për rezervime kontaktoni 038 223 224 044/049 539 700 + VIBER info@vitravel.org
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale