7 C
Pristina

Oferta

Oferta me shumë shije nga Che Bar Bistro

Che Bar Bistro ju sjell oferta me plot shije Porositni ushqimin tuaj të preferuar dhe fitoni pije falas. Për çdo porosi mbi 10€ merrni 1l Pepsi Twist GRATIS Për çdo porosi mbi 20€ merrni 2l Pepsi Twist GRATIS Dërgesa e ushqimeve FALAS Porositni në numrat: 045510520 049633522 Për më shumë informata klikoni këtu: Che Bar Bistro

Vizitoni Stambollin me AltaVia Travel

Kaloni 4 ditë (3 netë) të paharrueshme në qytetin ku lindja takon perëndimin, Stambolli është më tepër se një qytet fantastik. GRAND HILARIUM HOTEL 4★ - Laleli Stamboll prej 199€  Nisja me: 22.12.2017 (09:10) Kthimi me: 25.12.2017 (19:55) Fluturimi realizohet me Turkish Airlines në Aeroportin Ataturk (pjesa e Evropës). Në çmimi përfshihet: Akomodimin në hotel me mëngjes për person,  Fluturim...

Business Lunch në Garden Open Kitchen duke filluar nga 4.90€

Garden Open Kitchen sjell ofertën  Business Lunch Nga e Hëna deri të Shtunën (04.12-09.12) prej 11:00-15:00 dreka juaj e punës do të ketë një shije te veçantë! Këtë javë, do të mund të zgjedhni njërën nga 3 opsionet: 1. MENU I - 4.90€ - Supë e ditës - Sallatë greke - Tavë greke - Ujë 0.25L 2. MENU II - 5.90€ - Supë e...

Ofertë nga Melisa Dent: Dhëmbë të bardhë si bora

Me rastin e festave të fundvitit  Melisa Dent ofron zbritje për zbardhim të dhëmbëve. Procedura përfshinë: Largimin e depozitimeve të buta dhe të forta në dhëmbë (pastrim profesional i dhëmbëve) Zbardhimin e dhëmbëve me LASER Vendosjen e gurit dekorues në dhëmbë (sipas dëshirës) Për të caktuar terminin tuaj telefononi në: +386 49 40 11 42 Çmimi 80€  Oferta është e limituar. Melisa...

50% Zbritje në sektorin e kozmetikës nga Qendra Tregtare Nertili

Qendra Tregtare Nertili sjell zbritje në sektorin e kozmetikës  Shumë produkte nga marka e njohur kozmetike MAX FactorX tani mund t'i merrni me çmime marramendëse Në galeri mund të shihni produktet në zbritje: Për porosi apo informata shtesë ju lutemi klikoni këtu: Qendra Tregtare Nertili

Merr çdo të tretin produkt FALAS në VIVA FRESH STORE

Festat kanë filluar në Viva Fresh Store me mijëra produkte GRATIS! Vetëm SOT (01.12.2017), vazhdon tradita 5 vjeçare me Ditën e Zonjave, me çrast shërbehet kafe dhe çaj gratis për çdo zonjë! Gjithashtu me rastin e ditëlindjes së 14-të në Viva Fresh Store, mund të përfitoni ÇDO TË TRETIN PRODUKT FALAS në kuadër të ofertës BLEJ 2 PRODUKTE MERR 1 FALAS, në...

Blej parfum 100ml dhe fito kremë për duar falas nga ADOPT’

Adopt' Kosova sjell ofertë 1 javore! Blej parfum 100ml dhe fito kremë për duar falas! Porosit online transporti falas! Adopt’ Prishtinë  Adopt’ Albi Mall Veternik Oferta skadon me datën 07.12.17 Për më shumë informacione klikoni këtu: ADOPT'

Super oferta nga Eurokoha për festimin e vitit të ri 2018 në Antalya

Eurokoha sjell oferta fantastike  Festoni vitin e ri 2018 në Antalya Në oferta përfshihet: Bileta e aeroplanit: Prishtinë - Antalya - Prishtinë Taksat e Aeroportit Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport 4 net akomodim në hotel, Ultra All Inclusive   Darka solemne e Vitit të Ri Rezervo tani: 038 235 235 Për informacione klikoni këtu: EUROKOHA

FIVESTAR Fitness sjell ofertë: 82 € anëtarësim për 1 vit

FIVESTAR Fitness sjell ofertën më të re 82 € anëtarësim për 1 vit Ofertën mund t’a paguani në të gjitha lokacionet tona si dhe ONLINE, nëpërmjet web-faqes www.fivestarfitness.eu -Oferta zgjat vetëm deri më 1 Dhjetor. Me këtë Ofertë vazhdoni të bëheni pjesë e Lojës Shpërblyese, ku mund të fitoni SUPER PREMINË makinë Renault Clio, 10 x Iphone8, 10...

Al Trade Market sjell oferta për festën e 28 Nëntorit!

Festoni festën e Flamurit Kombëtar me Al Trade Market Tek Al Trade Market po ju presin me çmime ekstra të lira. Me produkte kualitative dhe zbritje marramendëse Në galeri mund të shihni produktet me zbritje nga Al Trade Market Oferta vlen deri më 03 Dhjetor 2017. Për më shumë klikoni këtu: Al Trade Market Fushë Kosovë Drenas

Valuta

EUR - Euro
USD
0,8477
TRY
0,2218
GBP
1,1331

Moti

Pristina
broken clouds
7 ° C
7 °
7 °
70 %
4.1kmh
75 %
Mar
12 °
Mër
10 °
Enj
8 °
Pre
11 °
Sht
11 °
- Advertisement -

Na ndiqni ne Instagram

Lexo tani