-1 C
Pristina

Ditore

Oferta javore nga PIZZA Crust

Përfitoni nga Oferta javore nga PIZZA Crust Ofertë e shijshme për gjithë ju që pëlqeni picat **Porosit çfarëdo pice për dy persona, e i keni GRATIS** Shfrytëzoni ofertën deri në fund të javës dhe shoqëroni picat me pijet tuaja të preferuara. Për informata klikoni këtu: PIZZA Crust

Super Oferta nga LET’S GO GYM

LET'S GO GYM sjell Super Oferta për festat e Fundvitit 3 Muaj Kangoo Jumps 99€ + 1 Muaj Fitness GRATIS Vetëm nga Let's Go Gym Nxitoni dhe krijoni linjat perfekte që keni ëndrërruar gjithmonë!! Për informata klikoni këtu: Let's Go Gym

Aesthetics by Erza sjell oferta me zbritje të madhe

Aesthetics by Erza ofron: Deri në 50% zbritje në krejt shërbimet. Me u dokë mirë kurrë ma lehtë nuk e keni pas. Shikoni galerinë dhe merrni ofertën që ju duhet: Për termine kontaktoni në FACEBOOK: Aesthetics by Erza apo TEL: +377 44 950 629

Fivestar Fitness me Valën ju sjell: Ofertë – Analiza e përbërjes trupore

Ofertë - Analiza e përbërjes trupore Deri me 31 Dhjetor ju keni mundësinë e artë Bëni analizën e përbërjes trupore për vetëm 10 euro. Analiza interpretohet nga Fivestar Fitness me Valën, duke treguar masën e yndyrës, muskujve, eshtrave dhe ujit në trup, por edhe vlerat e dëshirueshme për ju! Nxine rendin, e cakto terminin përmes kontaktit në FACEBOOK...

Super Ofertë nga Digital Marketing Institute

“Marketingu i mirë e bën kompaninë të duket e mençur, kurse Marketingu i shkëlqyer e bën konsumatorin të ndjehet i zgjuar”- e thënë nga marketeri i njohur Joe Chernov, thënie kjo e cila mund të kthehet shumë shpejt në praktikë. Kështu lind pyetja se si mund të realizohet kjo? E përgjigjja është përmes Marketingut Digjital. Kjo...

Dobësohu shpejt me ofertën më të re nga Qendra e Dobësimit – Shkenda Dubova

Qendra e Dobësimit - Shkenda Dubova sjell ofertë fantastike Mënyra më e lehtë dhe e shpejt e dobësimit. Shfrytëzoni ofertën dhe përfitoni: 10 Seanca + 5 FALAS për vetëm 299€  Nxitoni sepse oferta vlenë vetëm deri më 31 Djetor! Për termine kontaktoni në:  Prishtinë: 044 545 444 , 045 224540  Gjilan: 045 505043 FACEBOOK: Qendra e Dobësimit Shkenda Dubova

Akademia Montessori sjell dhuratë: Regjistrimi në kopsht me -20% zbritje

Festat e fundvitit po afrohen dhe të gjithë ne po i gëzohemi... Babagjyshi i Vitit të Ri bashkë me Akademinë Montessori ka vendosur që këte muaj të vijë me shumë dhurata për fëmijët tuaj... Pra ne kemi një lajm të mirë për ju Si DHURATË për të gjithë fëmijët që regjistrohën për gjatë tërë muajve dhjetor -...

Ndani “KFC bucket-in” me më të dashurit tuaj

KFC Kosova ka sjellur ofertën e shijshme Ndani Bucket-in e festave nga KFC me më të dashurit tuaj Argëtohuni me shoqëri duke ngrënë nga receta sekrete më e preferuar Ftoni miqët dhe dhuroni atyre shijën që do ta mbajn mend gjatë https://www.facebook.com/kfckosova/videos/717257065139034/ Për më shumë informata klikoni këtu:  KFC Kosova

Oferta me shumë shije nga Che Bar Bistro

Che Bar Bistro ju sjell oferta me plot shije Porositni ushqimin tuaj të preferuar dhe fitoni pije falas. Për çdo porosi mbi 10€ merrni 1l Pepsi Twist GRATIS Për çdo porosi mbi 20€ merrni 2l Pepsi Twist GRATIS Dërgesa e ushqimeve FALAS Porositni në numrat: 045510520 049633522 Për më shumë informata klikoni këtu: Che Bar Bistro

Business Lunch në Garden Open Kitchen duke filluar nga 4.90€

Garden Open Kitchen sjell ofertën  Business Lunch Nga e Hëna deri të Shtunën (04.12-09.12) prej 11:00-15:00 dreka juaj e punës do të ketë një shije te veçantë! Këtë javë, do të mund të zgjedhni njërën nga 3 opsionet: 1. MENU I - 4.90€ - Supë e ditës - Sallatë greke - Tavë greke - Ujë 0.25L 2. MENU II - 5.90€ - Supë e...
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale