-1 C
Pristina

Produkte

Prej sot deri me 14 Shkurt Terranova ofron -30%

A jeni gati për Shën Valentin? ❤️ Prej sot deri me 14 Shkurt Terranova ofron -30% zbritje ne koleksionin e ri nese bleni 3 artikuj Shfrytëzoni këtë ofertë dhe përfitoni nga zbritja. Gjindet në Pristina, Veternik Albi Mall.   Për më shumë vizitoni në Facebook:https://www.facebook.com/terranovakosova/  

Oferta e Shën Valentinit nga IPKO

IPKO sjell ofertë për festën e të dashurarve: Përfito nga oferta e Shën Valentinit! Bëj dhuratë telefonin e mençur Samsung A8 2018 për 549.95 EUR dhe komuniko FALAS për 12 muaj me personin më të dashur! Dhuroni dashuri dhe gëzim me dhuratën më të veçantë nga IPKO. Shfrytëzoni këtë ofertë dhe përfitoni nga zbritja. Së bashku me dhuratën...

Koleksioni i ri nga Trensy: Zbritje 20% për Shën Valentin

ZBRITJE -20% për festën e Shën Valentinit në koleksionin e ri të aksesorëve për femra Përzgjedheni dhuratën unike për të dashurën tuaj. Porosit online ose vizitoni Trensy në Albi Mall, kati i dytë. Dërgesa FALAS në gjithë Kosovën. (Zbritja llogaritet PAS çmimit të publikuar) *Zbritja vlen deri më 14.02.2018 Për më shumë informata klikoni këtu: TRENSY

IL Cammino vazhdon me MEGA Zbritje!

Ejani dhe përfitoni nga ulja ma e madhe në Dyqanet IL Cammino Tani ju ofrojnë LIKUIDIM TOTAL DERI -80% Oferta vlen në koleksionin e ri për femra Vjeshtë-Dimër 2017/2018. Eja edhe ti dhe zgjedhë artikullin më të mirë me cmimin me të lirë!!! IL Cammino kudo në Kosovë

Java e higjienës në A&M Mega Store

A&M Mega Store sjellë Javën e higjienës Ardhje të reja të produkteve të higjienës. RISI në A&M Mega Store tani i gjeni edhe produktet për mirëmbajtjen e veturës. Extra 20% zbritje deri më 04 Shkurt. Nxitoni dhe merrni produkte për pastrim me zbritje të madhe. Për informata tjera klikoni këtu: A&M Mega Store

E PREMTJA E BARDHË në ETC

Koncept i veçantë nga ETC Në kohën e ndrrimit të sezonave E PREMTJA E BARDHË Zbritje deri në 70% Likuidime totale sezonale dhe risi në shumë artikuj Këtë të Premte 2 Shkurt nga ora 18:00 dhe të Shtunën gjatë gjithë ditës https://www.facebook.com/107548949266616/videos/1735575013130660/ Ejani dhe përfitoni nga zbritjet në ETC

“Çmimet e Ngrira” në Super Viva

E RE NGA SUPER VIVA: Çmimet e Ngrira!  Bëni blerjet e muajit Shkurt tani! Zbritje deri -64% në shumë produkte ushqimore e shtëpiake Shfletoni fletushkën e zbritjeve: Oferta vlen nga 31.01.2018 deri me 07.02.2018  Për më shumë informata klikoni këtu: Super Viva

Produkte kozmetike me oferta nga Adopt’

Shfrytëzo ofertat nga Adopt' dhe bëjë dhurata fantastike vetës apo mikeve tuaja Zgjedh njërën nga ofertat fantastike: Blej dy produkte make-up merr një hije për sy falas Blej Parfum 30ml dhe merr parfum 10ml falas. Blej set (Lotion për trup, Gel për dush, kremë për duar) merr parfum 30ml falas. Blej paletë merr produktin e...

Zbritje e madhe n’QTX

Zbritje javore n'QTX!     Nga 26 deri më 31 Janar Bleni gjitha produktet e nevojshme me çmime fantastike Në QTX mund të gjeni gjithçka ju duhet Shikoni fletushkën javore të zbritjeve në QTX: Për informata shtesë klikoni këtu: QTX

Në RUNNERS të gjitha produktet 1+1 GRATIS

EC, NGUTU, VRAPO, Se në RUNNERS të gjitha produktet 1+1 GRATIS Blej një palë dhe merr një palë gratis. Për ofertën 1+1, vizitoni dyqanet e RUNNERS: • Prishtinë: Dardani/Ndër Kurriz • Prishtinë: Perball Hotel Grandit • Prishtinë: Pallati i Rinisë, • Prishtinë: Grand Store, kati II • Pejë: Qendër, Rr. Haxhi Zeka • Gjakovë: Qendra Nertil • Gjilan: Rruga Adem Jashari, Në Qendër. • Ferizaj: Depo me...
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale