7 C
Pristina

Produkte

Al Trade Market sjell oferta për festën e 28 Nëntorit!

Festoni festën e Flamurit Kombëtar me Al Trade Market Tek Al Trade Market po ju presin me çmime ekstra të lira. Me produkte kualitative dhe zbritje marramendëse Në galeri mund të shihni produktet me zbritje nga Al Trade Market Oferta vlen deri më 03 Dhjetor 2017. Për më shumë klikoni këtu: Al Trade Market Fushë Kosovë Drenas

Black Friday në U.S POLO ASSN deri në 70% zbritje!

Brendi botëror i veshjeve sportive U.S POLO ASSN I cili në Kosovë është i vendosur në qëndren tregtare Albi Mall në katin e parë, ka njoftuar për zbritje deri në 70% Sot me 24 nëntor 2017 në ditën më të madhe të shitjeve të njohur ndryshe si Black Friday. Mirëpo në U.S POLO ASSN do...

“Black Friday”, edhe në “Suna Sport”, në Pejë: Zbritja deri në 50 për qind për të gjitha produktet (Foto)

Rrjeti i dyqaneve të veshjeve sportive, “Suna Sport”, i cili ndodhet në Pejë, ofron zbritje të çmimit për të gjitha produktet, në kuadër të “Black Friday”. Në “çmendurinë” e “Premtës së Zezë”, përfshihen të katër dyqanet,  NikeShop Multi”, “adidasShop”, “Reebok” dhe “adidasMulti", më një asortiment të gjerë të produkteve nga markat e njohura botërore. Për tri...

PAPA’S sjell oferta marramendëse!!!

Salloni i Tepihëve dhe Perdeve PAPA'S sjell zbritje të madhe Vetëm të Premtën dhe të Shtunën ju mund të bleni këto produkte me çmime shumë të ulëta NXITONI dhe porositni produktet që i përshtaten ambientit tuaj dhe shfrytëzoni zbritjen! SET: Tepih me dimension 120x170 prej 60€ në 45€ Zbritje: 25% Perde e hollë prej 13€ në 9€ Zbritje: 30% Perde anësore prej 15€...

Zbritja më e madhe e vitit në IL Cammino

BLACK FRIDAY në IL Cammino!!! TOTAL -70% në të gjithë koleksionin e ri Bershka dhe Stradivarius për Femra!!! Vetëm ditën E PREMTE ora 12:00 deri 23:00h! IL Cammino në tërë Kosovën. Për informata klikoni këtu: IL Cammino

BLACK FRIDAY në GREATWOOD

Tek GREATWOOD zbritja fillon të ejten dhe zgjat deri të shtunën  Zbritje në shumë produkte deri në 50%. Nxitoni, zgjedhni mobiljet më kualitative në vend me cmime shumë të volitshme. Mos humbi rastin të mobiloni shtëpinë me produkte nga GREATWOOD  Shfrytëzoni ditët e zbritjeve dhe përfitoni nga cmimet fantastike. Për më shumë klikoni këtu:  GREATWOOD

BLACK FRIDAY në Interplast Group

Zbritja më e madhe po vjen në Interplast Group Ju ftojmë të gjithëve të  bëheni pjesë e zbritjeve të mëdha nga Interplast Group Black Friday sjell për ju shumë zbritje në produkte të ndryshme  Ofertat vlejnë vetëm me datën 24.11.2017 Për më shumë klikoni këtu: Interplast Group

Oferta deri në fund të muajit Nëntor nga Baby Shop “Besiana”

Baby Shop "Besiana" vazhdon me oferta deri në fund të muajt Nëntor Shtrat+jogi duke filluar nga 135€  Mbi 20 modele të mbulesave Zgjidh sipas dëshires tuaj Porosit online, ose vizitoni dyqanin. Transporti në tërë Kosovën Adresa: Prishtinë afër Xhamis së Llapit (ish gjykatës së qarkut) Numrat kontaktues :+37744856569 ose +37745225765 Baby Shop "Besiana" 

EMPORIUM sjell koleksionin e ri me 50% zbritje

EMPORIUM prezanton koleksionin më të ri Dimër ZARA Shumë veshje për femra, meshkuj dhe fëmijë me -50% ZBRITJE! Në galeri mund të shihni foto nga koleksioni ri Zgjedhni atë që ju përshtatet Nxitoni! Sasia e mallit e limituar! Për informata klikoni këtu: EMPORIUM

“Cosette Ftesa” ofron 50% zbritje në ftesa të ndryshme

Ftesa të reja kanë arritur në dyçanin e Cosette Ftesa Çmimet janë në ofertë me zbritje 50%. Porositni ftesa duke filluar nga 0,30 deri në 0,39 cent përfshirë shtypin Nxitoni, oferta është e limituar! Në galeri mund të shihni modelet më të reja të ftesave me zbritje 50% Kontaktoni në 04552121 ose 045210206 Apo Facebook: Cosette Ftesa

Valuta

EUR - Euro
USD
0,8477
TRY
0,2218
GBP
1,1331

Moti

Pristina
broken clouds
7 ° C
7 °
7 °
70 %
4.1kmh
75 %
Mar
12 °
Mër
10 °
Enj
8 °
Pre
11 °
Sht
11 °
- Advertisement -

Na ndiqni ne Instagram

Lexo tani