-1 C
Pristina

Tani

Passion ju dhuron pamje ideale me oferta fantastike

Passion rrjeti studiove të bukurisë ju ndihmon të dukeni bukur me shpenzime minimale. Me oferta fantastike Passion ju ofron këto shërbime: Prerje - 2.99€ Ngjyrosje - 11.99€ Ombre (me ngjyrë) - 14.99€ Ombre (bllanzh + ngjyrë) - 24.99€ Shatir + Prerje + Fenirim - 29.99€ *** Nxitoni këto çmime vlejn deri më 15 dhjetor, 2017. Bëhu edhe ti pjesë e familjes PASSION! 044 222...

Ofertë nga Melisa Dent: Dhëmbë të bardhë si bora

Me rastin e festave të fundvitit  Melisa Dent ofron zbritje për zbardhim të dhëmbëve. Procedura përfshinë: Largimin e depozitimeve të buta dhe të forta në dhëmbë (pastrim profesional i dhëmbëve) Zbardhimin e dhëmbëve me LASER Vendosjen e gurit dekorues në dhëmbë (sipas dëshirës) Për të caktuar terminin tuaj telefononi në: +386 49 40 11 42 Çmimi 80€  Oferta është e limituar. Melisa...
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale