-1 C
Pristina

Udhëtime

Ofertë e artë për Budapest nga VI Travel

Ofertë e artë për Budapest  Vetëm 99 EUR për person Novum Hotel Golden Park Budapest 4* Në çmim përfshihet: Bileta kthyese Akomodimi në Hotel për 3 Netë Mengjesi Nisja bëhet me 23.02.2018 dhe kthimi me 26.02.2018 Për rezervime kontaktoni 038 223 224 044/049 539 700 + VIBER info@vitravel.org

Vikend në Ohër, Strugë, Pogradec, Tiranë

Kompania Turistike Shpejtimi organizon: Vikend në Ohër, Strugë, Pogradec, Tiranë  1 natë / 2 ditë (17-18 Shkurt) Çmimi 35€ për person Në çmim përfshihet:  Udhëtimi me autobus “Shpejtimi”  1 x fjetje në hotel “ENKELANA” ( Pogradec ) Mëngjesi & Darka Vizitë: Oher, Strugë, Shën Neum, Pogradec, Tiranë Kafe & ëmbëlsira gjatë rrugës Nisjet:  Prizreni në ora 06:00 ( A.T....

Pushime në Maldive nga My Travel

TOP OFERTA nga MY TRAVEL MALDIVE -Prill 2018 Çmimi për person 1'980 EUR Në çmim përfshihet: - Fluturimi me Turkish Airlines me nisje nga Prishtina, - Akomodimi ne Hotel me 4* ( Kuredu Island Resort and Spa ) - Koncepti All Inclusive - Periudha e qendrimit 7 Netë - Transferi me Hidroplan Aeroport- Ishull -Aeroport - Të gjitha taksat e përfshira. Për më shumë informata...

Tri ditë në Amsterdam: Muzetë, parqet dhe ndërtesat që duhet t’i vizitoni (Foto)

Amsterdami është vendi ideal për një shëtitje në qytet: ka shumë gjëra që mund t’i bëni e t’i shihni atje, plus historia e qytetit (e cila daton qysh në shekullin e 13’të), kultura tolerante dhe diversiteti etnik me të vërtetë se janë përvojë unike. Itinerari i mëposhtëm tre-ditorë përfshin vizitimin e disa muzeve më të...

Pushime në Hotel MPM Guinness 4+* HB

Extra Zbritje ► Hotel MPM Guinness 4+* HB (i renovuar & 150metra nga gondola) me Four Seasons. ✔ Periudha e qëndrimit: 19.02 - 04.03.2018 (Oferta vlen deri më 04.02.2018) Çmimi për person 235€ (7netë) përfshijnë: ❶ Akomodimin në APARTMAN për person ❷ Gjysëmpansioni - mëngjesi dhe darka buffet, ❸ Përdorimi pishinës së brendshme, fitnesit, sauna dhe/ose banjos me avull. ❹...

Skijim në BANSKO me Selo Tours

BANSKO me Selo Tours     REGNUM HOTEL 5* Data 06.02 – 13.02 -> 445 EUR personi (7 netë) Data 10.02 – 14.02 -> 305 EUR personi (4 netë) Data 24.02 – 03.03 -> 430 EUR personi (7 netë) Përfshihet: -Akomodimi në hotelin REGNUM HOTEL 5* -Shërbimi: Mëngjes dhe darkë, -Fasilitetet e hoteleve, -Taksa turistike. Dhomat janë limituara dhe disponueshmëria në hotele është momentale! Termine të lira në...

Vikend në SELANIK me VENETA TRAVEL

VIKEND NË SELANIK!!! Shfrytëzojeni vikendin mençur dhe shijoni pushimin! 3 ditë / 2 netë, 95 € për person në dhomë dyshe. Nisja më 26.01.2018 Programi i udhëtimit: http://www.veneta-travel.com/aranzhmane/15/ Akomodimi në hotel Philippion 4* me shërbim BB Për rezervime dhe informata: 038 222 232, 044/049 141 282 info@veneta-travel.com Veneta Travel, Rr. Garibaldi nr. 59, Prishtinë

Festoni Shën Valentinin në STAMBOLL me MY TRAVEL

Festoni Shën Valentinin në STAMBOLL 13.02.2018 / 15.02.2018 - 2 NETE / 3 DITE Ofertat duke filluar nga 189 EUR. Në cmime përfshihen: - Bileta kthyse me Turkish Airlines, - Transferi Aeroport - Hotel - Aeroport - Hoteli i përzgjedhur me mëngjes Për më shumë informata kontaktoni: MY TRAVEL SHPK +381 38 22 55 70 +377 45 22 55 70 +386 49...

VERA 2018 – EARLY BOOKING!

Rezervoni deri më 31 janar dhe përfitoni deri në 50% ZBRITJE!     Në disa vende të Turkis :Lara, Belek, Kemer,Side,Alaly. Për më shumë na kontaktoni: +377 44 223 441 +386 49 223 441 039 421 111 Rusolia.travel@gmail.com http://www.rusoliatravel.com

Skijim në Mavrovë me AltaVia Travel

AltaVia Travel thërret për "LAST ROOMS OFFER" në BISTRA HOTEL  Skijim në Mavrovë 21-22.01.2018 - 1 natë akomodim 2 ditë skijim 60€ për person 21-23.01.2018 - 2 netë akomodim 3 ditë skijim 95€ për person Çmimet janë për të rritur. Fëmijet deri 5 vjeç pa pagesë kurse 5 deri 11 vjeç 50%. Hotel me 4 yje afër teleferikut ...
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale