7 C
Pristina

Udhëtime

Super oferta nga Eurokoha për festimin e vitit të ri 2018 në Antalya

Eurokoha sjell oferta fantastike  Festoni vitin e ri 2018 në Antalya Në oferta përfshihet: Bileta e aeroplanit: Prishtinë - Antalya - Prishtinë Taksat e Aeroportit Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport 4 net akomodim në hotel, Ultra All Inclusive   Darka solemne e Vitit të Ri Rezervo tani: 038 235 235 Për informacione klikoni këtu: EUROKOHA

Vizitoni CAPPADOCIA me Ephesus Travel Kosova Agency

Oferta fantastike nga Ephesus Travel Kosova Agency Vizit në CAPPADOCIA me çmime shumë të ulëta DINLER HOTEL 4* NEVSEHIR 279€ (gjysmë pansion)  MITHRA CAVE 4* NEVSEHIR 299€ (fjetje me mëngjes)  Oferta valide: NENTOR 2017-MARS 2018 Vendet janë të limituara! Në çmim përfshihen: 3 Net akomodim PËR PERSON në dhomë dyshe  Bileta e aeroplanit me Pegasus (Prishtinë-Istanbul-Kayseri/RT) Transferi aeroport- hotel- aeroport Taksat e aeroportit Kontaktoni në: Prishtinë  ☎ 038/ 22 22 33 │038/...

Festoni vitin e ri në STAMBOLL me VI Travel

HO HO HO - FESTO VITIN E RI NË STAMBOLL ME VI Travel ALL IN ON PACKAGE VETËM 319 EUR PËR PERSON BVS Lush Hotel 4* 30 dhjetor - 02 janar Në çmim përfshihet: Akomodimi në Hotel për 3 netë Mëngjesi Biletat e Aeroplanit  Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport Guida profesionale Për rezervime kontaktoni: 038 223 224  044/049 539 700 + VIBER info@vitravel.org VI Travel

Viti i Ri në Antalya me MY TRAVEL

Udhëtoni direkt nga Prishtina dhe festoni Vitin e Ri në Antalya, ASKA LARA RESORT & SPA ANTALYA 5* AI ÇMIMI 980 EUR për 2 persona Në cmime janë të përfshira: Bileta: Prishtinë - Antalya - Prishtinë Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport Hoteli me shërbimin përkatës  GALA NIGHT (ku mysafirët do të shoqërohen me muzikë dhe aktivitete të ndyrshme) Për cdo informatë...

Vetëm me Fibula, Dubai, United Arab Emirates për vetëm 469€

OFERTA MË E RE NGA FIBULA Vetëm me Fibula, Dubai, United Arab Emirates për vetëm 469€ Ofertë Super Speciale, të paparë deri me tani! Fortune Pearl Hotel 3* BB (fjetje me mëngjes)! Nisjet vetëm për 07.12.2017, 09.12.2017, 11.12.2017... për 5 ditë/4 netë, vetëm 469€ për 6 ditë/5 netë, vetëm 499€ për 8 ditë/7 netë, vetëm 565€ Në çmim përshihen: • Transferi Prishtinë -...

OFERTA NGA Skyexpress: Festoni Vitin e Ri në BASEL

Nëse nuk keni vendosur ku do ta kaloni natën e Vitit të Ri, SKYEXPRESS ka ofertë speciale për ju Vizitoni qytetin zviceran BASEL Me çmim shumë të volitshëm SKYEXPRESS ju mundëson të kaloni një pushim të paharrueshëm. Nxitoni dhe rezervoni biletat në SKYEXPRESS Për rezervime apo informata tjera klikoni këtu:  SKYEXPRESS

VITI I RI 2018 në KAIRO me Veneta Travel

VITI I RI 2018 KAIRO 5 ditë / 4 netë = 595 € për person në dhomë dyshe Nisja më 28.12.2017, në ora 20:30 me Turkish Airlines Vizat hyrëse i rregullon në tërësi Veneta Travel. Për detaje tjera të aranzhmanit, klikoni në këtë link: http://www.veneta-travel.com/aranzhmane/1214/ Për rezervime dhe informata: 038 222 232, 221 220, 044/049 141 282, info@veneta-travel.com Organizator Veneta Travel...

Pushim në BANSKO me 20% Zbritje!!

BANSKO me 20% Zbritje Hotel MPM Guinness 4+* HB (i renovuar & 150metra nga gondola) Periudha e qëndrimit: 19.12 - 29.12 dhe 02.01 - 15.01 (Oferta vlen deri më 27.11.2017) Për çmime kontaktoni në 038/045 221-225. Çmimet përfshijnë: Akomodimin në dhomë dyshe për person Gjysëmpansioni - mëngjesi dhe darka buffet, Përdorimi pishinës së brendshme, fitnesit, sauna dhe/ose banjos me avull. Transferi nga...

Super Oferta për Skijim nga MAX Travel

Super Oferta për Skijim  4 Netë / Kartepe - 369 € / Për person 7 Netë / Kartepe - 469 € / Për person Gjysëm Pansion + Ski Pass The Green Park Resort Kartepe  Të Përfshira: Bileta e Avionit : Prishtinë - Stamboll- Prishtinë Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport Akomodimi: 4 apo 7 netë Shërbimi sipas Konceptit Gjysem Pansion Mëngjes dhe Darkë Skipass Asistence...

Sharr TRAVEL me linjën e rregullt KOSOVË – ZVICËR dhe anasjelltas

Linja e rregullt KOSOVË - ZVICËR- KOSOVË Udhëtoni me autobusë super komod, staf profesional e korrektësi maksimale me Sharr Travel. Nisjet janë të konfirmuara: Nisjet nga Zvicra 15 Dhjetor 2017  22 Dhjetor 2017 26 Dhjetor 2017 29 Dhjetor 2017 etj Nisjet nga Kosova 06 Janar 2018 10 Janar 2018 13 Janar2018 etj  Nga Zvicra nisjet realizohen nga: St. Gallen (Lagerstrasse)  Zurich (Carparkplatz Sihlquai)  Luzern (NeuenKirch, Autobahn A2)  Bellinzone Nga Kosova nisjet...

Valuta

EUR - Euro
USD
0,8477
TRY
0,2218
GBP
1,1331

Moti

Pristina
broken clouds
7 ° C
7 °
7 °
70 %
4.1kmh
75 %
Mar
12 °
Mër
10 °
Enj
8 °
Pre
11 °
Sht
11 °
- Advertisement -

Na ndiqni ne Instagram

Lexo tani