-1 C
Pristina

Udhëtime

Vizitoni Stambollin për 28 Nëntor me VAS Tour Kosova

Vizitoni Stambollin për 28 Nëntor për vetëm 225 EUR/personi SANAT HOTEL PERA Mëngjesi i përfshirë Check in: 28.11.2017 Check out : 30.11.2017 Biletë+Hotel+Transfer Për rezervime klikoni në:  http://www.vas-rks.com/holiday-packages/Package/Detail… www.vas-rks.com Për më shumë informata na kontaktoni +386 49 747 747 

SUPER OFERTA PËR SKIJIM – PA VIZA

VOL Travel ju sjell SUPER OFERTA për skijim - PA VIZA   4 Nete / Kartepe - 369 € / Për person  7 Nete / Kartepe - 469 € / Për person Gjysem Pansion + Ski Pass The Green Park Resort Kartepe  Të Përfshira: Bileta e Avionit: Prishtinë - Stamboll- Prishtinë Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport Akomodimi: 4 apo 7 netë Shërbimi sipas Konceptit...

Super Oferta për Skijim nga MAX Travel

Super Oferta për Skijim  4 Netë / Kartepe - 369 € / Për person 7 Netë / Kartepe - 469 € / Për person Gjysëm Pansion + Ski Pass The Green Park Resort Kartepe  Të Përfshira: Bileta e Avionit : Prishtinë - Stamboll- Prishtinë Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport Akomodimi: 4 apo 7 netë Shërbimi sipas Konceptit Gjysem Pansion Mëngjes dhe Darkë Skipass Asistence...

Pushim në BANSKO me 20% Zbritje!!

BANSKO me 20% Zbritje Hotel MPM Guinness 4+* HB (i renovuar & 150metra nga gondola) Periudha e qëndrimit: 19.12 - 29.12 dhe 02.01 - 15.01 (Oferta vlen deri më 27.11.2017) Për çmime kontaktoni në 038/045 221-225. Çmimet përfshijnë: Akomodimin në dhomë dyshe për person Gjysëmpansioni - mëngjesi dhe darka buffet, Përdorimi pishinës së brendshme, fitnesit, sauna dhe/ose banjos me avull. Transferi nga...

OFERTA NGA Skyexpress: Festoni Vitin e Ri në BASEL

Nëse nuk keni vendosur ku do ta kaloni natën e Vitit të Ri, SKYEXPRESS ka ofertë speciale për ju Vizitoni qytetin zviceran BASEL Me çmim shumë të volitshëm SKYEXPRESS ju mundëson të kaloni një pushim të paharrueshëm. Nxitoni dhe rezervoni biletat në SKYEXPRESS Për rezervime apo informata tjera klikoni këtu:  SKYEXPRESS

Viti I Ri 2018 në Antalya me VENETA Travel

Festoni vitin e ri 2018 duke udhëtuar për në Antalya me VENETA Travel PRISHTINË - ANTALYA - PRISHTINË (direkt) 5 ditë / 4 netë = prej 495 € për person në dhomë dyshe Nisja më 29.12.2017 dhe kthimi më 02.01.2018. - Royal Seginus - Lara 495€ Hotele tjera: - Delphin Imperial - Lara 515€ - Royal Holiday Palace - Lara...

Super oferta nga Eurokoha për festimin e vitit të ri 2018 në Antalya

Eurokoha sjell oferta fantastike  Festoni vitin e ri 2018 në Antalya Në oferta përfshihet: Bileta e aeroplanit: Prishtinë - Antalya - Prishtinë Taksat e Aeroportit Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport 4 net akomodim në hotel, Ultra All Inclusive   Darka solemne e Vitit të Ri Rezervo tani: 038 235 235 Për informacione klikoni këtu: EUROKOHA

Ofertë speciale për pushim në Banjën shëruese të Elbasanit

OFERTË SPECIALE ME ÇMIME FANTASTIKE NË BANJËN SHËRUESE TË ELBASANIT Nisja e rradhës nga Prishtina dhe qytete tjera për Elbasan bëhet me datë 9 shkurt 2018 por edhe data tjera (çdo të MËRKURE dhe të PREMTE). ➔ OFERTA 6 DITË / 5 NETË ➱ 70€ PËR PERSON ➔ OFERTA 8 DITË / 7 NETË ➱ 90€ PËR...

Skijim në Mavrovë me AltaVia Travel

AltaVia Travel thërret për "LAST ROOMS OFFER" në BISTRA HOTEL  Skijim në Mavrovë 21-22.01.2018 - 1 natë akomodim 2 ditë skijim 60€ për person 21-23.01.2018 - 2 netë akomodim 3 ditë skijim 95€ për person Çmimet janë për të rritur. Fëmijet deri 5 vjeç pa pagesë kurse 5 deri 11 vjeç 50%. Hotel me 4 yje afër teleferikut ...

Mega Zbritje deri me 31.01.2018 nga Eurosava KS

ANTALYA 2018 me EUROSAVA     EFTALIA OCEAN 5* / ALANYA- 7 DITE Nisje me datat : 06.05.2018 cmimi për person në dhomë dyshe 399€ 13.05.2018 cmimi për person në dhomë dyshe 399€ 20.05.2018 cmimi për person në dhomë dyshe 399€ 27.05.2018 cmimi për person në dhomë dyshe 399€ Online Çmime -> http://eurosava.com/index/hotel/1146 Për detaje më të hollësishme : Tel: +38946 788...
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale