-1 C
Pristina

Udhëtime

Super oferta nga Eurokoha për festimin e vitit të ri 2018 në Antalya

Eurokoha sjell oferta fantastike  Festoni vitin e ri 2018 në Antalya Në oferta përfshihet: Bileta e aeroplanit: Prishtinë - Antalya - Prishtinë Taksat e Aeroportit Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport 4 net akomodim në hotel, Ultra All Inclusive   Darka solemne e Vitit të Ri Rezervo tani: 038 235 235 Për informacione klikoni këtu: EUROKOHA

Skijim në BANSKO me Selo Tours

BANSKO me Selo Tours     REGNUM HOTEL 5* Data 06.02 – 13.02 -> 445 EUR personi (7 netë) Data 10.02 – 14.02 -> 305 EUR personi (4 netë) Data 24.02 – 03.03 -> 430 EUR personi (7 netë) Përfshihet: -Akomodimi në hotelin REGNUM HOTEL 5* -Shërbimi: Mëngjes dhe darkë, -Fasilitetet e hoteleve, -Taksa turistike. Dhomat janë limituara dhe disponueshmëria në hotele është momentale! Termine të lira në...

Vikend në Ohër, Strugë, Pogradec, Tiranë

Kompania Turistike Shpejtimi organizon: Vikend në Ohër, Strugë, Pogradec, Tiranë  1 natë / 2 ditë (17-18 Shkurt) Çmimi 35€ për person Në çmim përfshihet:  Udhëtimi me autobus “Shpejtimi”  1 x fjetje në hotel “ENKELANA” ( Pogradec ) Mëngjesi & Darka Vizitë: Oher, Strugë, Shën Neum, Pogradec, Tiranë Kafe & ëmbëlsira gjatë rrugës Nisjet:  Prizreni në ora 06:00 ( A.T....

LAST MINUTE: Dubai, për vetëm 409€

Përfitoni nga LAST MINUTE për datën: 14.12.2017 me FIBULA Travel Dubai, për vetëm 409€ për 5 ditë/4 netë, vetëm 409€  për 8 ditë/7 netë, vetëm 515€ Në çmim përshihen: • Transferi Prishtinë - Shkup Aeroport - Prishtinë • Biletat kthyse Shkup - Dubai - Shkup  • Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport • Shëtitje panoramike gjysmë-ditore në qytetin e Dubait  • Akomodim në Hotel • Të gjitha taksat e...

VITI I RI 2018 në KAIRO me Veneta Travel

VITI I RI 2018 KAIRO 5 ditë / 4 netë = 595 € për person në dhomë dyshe Nisja më 28.12.2017, në ora 20:30 me Turkish Airlines Vizat hyrëse i rregullon në tërësi Veneta Travel. Për detaje tjera të aranzhmanit, klikoni në këtë link: http://www.veneta-travel.com/aranzhmane/1214/ Për rezervime dhe informata: 038 222 232, 221 220, 044/049 141 282, info@veneta-travel.com Organizator Veneta Travel...

Pushim në BANSKO me 20% Zbritje!!

BANSKO me 20% Zbritje Hotel MPM Guinness 4+* HB (i renovuar & 150metra nga gondola) Periudha e qëndrimit: 19.12 - 29.12 dhe 02.01 - 15.01 (Oferta vlen deri më 27.11.2017) Për çmime kontaktoni në 038/045 221-225. Çmimet përfshijnë: Akomodimin në dhomë dyshe për person Gjysëmpansioni - mëngjesi dhe darka buffet, Përdorimi pishinës së brendshme, fitnesit, sauna dhe/ose banjos me avull. Transferi nga...

Ofertë e artë për Budapest nga VI Travel

Ofertë e artë për Budapest  Vetëm 99 EUR për person Novum Hotel Golden Park Budapest 4* Në çmim përfshihet: Bileta kthyese Akomodimi në Hotel për 3 Netë Mengjesi Nisja bëhet me 23.02.2018 dhe kthimi me 26.02.2018 Për rezervime kontaktoni 038 223 224 044/049 539 700 + VIBER info@vitravel.org

Vikend në SELANIK me VENETA TRAVEL

VIKEND NË SELANIK!!! Shfrytëzojeni vikendin mençur dhe shijoni pushimin! 3 ditë / 2 netë, 95 € për person në dhomë dyshe. Nisja më 26.01.2018 Programi i udhëtimit: http://www.veneta-travel.com/aranzhmane/15/ Akomodimi në hotel Philippion 4* me shërbim BB Për rezervime dhe informata: 038 222 232, 044/049 141 282 info@veneta-travel.com Veneta Travel, Rr. Garibaldi nr. 59, Prishtinë

Krijoni kujtime të bukura për Shën Valentin në Budapest

Vetëm 159 për person në The Three Corners Hotel Bristol 4*Vetëm me VI Travel Në çmim përfshihet: ▪️Bileta kthyese ▪️Akomodimi në Hotel për 4 Netë ▪️Mengjesi Nisja bëhet me 12.02.2018 dhe kthimi me 16.02.2018 Për rezervime kontaktoni: 038 223 224 044/049 539 700 + VIBER info@vitravel.org

Kaloni vikendin e radhës në shumë vende të Shqipërisë me SHARR Travel

VIKEND NË SARANDË, GJIROKASTËR, BUTRINT, KSAMIL, LLOGARA, VLORË / NISJA E DATËS 16.03.2018 VETËM 55€ PËR PERSON 3 DITË E 2 NETË ME MËNGJES DHE DARKË NË MEDITERRANE HOTEL 4**** • Nisja të premtën (16.03.2018); Kthimi të dielen(18.03.2018)  • Akomodimi: Hotel Mediterrane 4**** - Sarandë • Shërbimi: Fjetje, mëngjes dhe darkë • Vizitohet: Saranda, Ksamili, Butrinti, Gjirokastra, Vlora etj •...
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale