-1 C
Pristina

Udhëtime

Pushim në BANSKO me 20% Zbritje!!

BANSKO me 20% Zbritje Hotel MPM Guinness 4+* HB (i renovuar & 150metra nga gondola) Periudha e qëndrimit: 19.12 - 29.12 dhe 02.01 - 15.01 (Oferta vlen deri më 27.11.2017) Për çmime kontaktoni në 038/045 221-225. Çmimet përfshijnë: Akomodimin në dhomë dyshe për person Gjysëmpansioni - mëngjesi dhe darka buffet, Përdorimi pishinës së brendshme, fitnesit, sauna dhe/ose banjos me avull. Transferi nga...

Super Oferta për Skijim nga MAX Travel

Super Oferta për Skijim  4 Netë / Kartepe - 369 € / Për person 7 Netë / Kartepe - 469 € / Për person Gjysëm Pansion + Ski Pass The Green Park Resort Kartepe  Të Përfshira: Bileta e Avionit : Prishtinë - Stamboll- Prishtinë Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport Akomodimi: 4 apo 7 netë Shërbimi sipas Konceptit Gjysem Pansion Mëngjes dhe Darkë Skipass Asistence...

Sharr TRAVEL me linjën e rregullt KOSOVË – ZVICËR dhe anasjelltas

Linja e rregullt KOSOVË - ZVICËR- KOSOVË Udhëtoni me autobusë super komod, staf profesional e korrektësi maksimale me Sharr Travel. Nisjet janë të konfirmuara: Nisjet nga Zvicra 15 Dhjetor 2017  22 Dhjetor 2017 26 Dhjetor 2017 29 Dhjetor 2017 etj Nisjet nga Kosova 06 Janar 2018 10 Janar 2018 13 Janar2018 etj  Nga Zvicra nisjet realizohen nga: St. Gallen (Lagerstrasse)  Zurich (Carparkplatz Sihlquai)  Luzern (NeuenKirch, Autobahn A2)  Bellinzone Nga Kosova nisjet...

Vizitoni Stambollin për 28 Nëntor me VAS Tour Kosova

Vizitoni Stambollin për 28 Nëntor për vetëm 225 EUR/personi SANAT HOTEL PERA Mëngjesi i përfshirë Check in: 28.11.2017 Check out : 30.11.2017 Biletë+Hotel+Transfer Për rezervime klikoni në:  http://www.vas-rks.com/holiday-packages/Package/Detail… www.vas-rks.com Për më shumë informata na kontaktoni +386 49 747 747 

SUPER OFERTA PËR SKIJIM – PA VIZA

VOL Travel ju sjell SUPER OFERTA për skijim - PA VIZA   4 Nete / Kartepe - 369 € / Për person  7 Nete / Kartepe - 469 € / Për person Gjysem Pansion + Ski Pass The Green Park Resort Kartepe  Të Përfshira: Bileta e Avionit: Prishtinë - Stamboll- Prishtinë Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport Akomodimi: 4 apo 7 netë Shërbimi sipas Konceptit...

Ofertë speciale nga Adria Airways

Surprizojini të dashurit tuaj me një vizitë! Ndonjëherë mund të jetë e vështirë të jeni larg nga shtëpia apo i ndarë nga të dashurit tuaj, prandaj ne ju ofrojmë çmime ekonomike për t'i takuar ata brenda 3-4 orësh. Oferta për bileta vajtje-ardhje Fluturime nga Prishtina Prishtinë Cyrih nga 179€ Gjej fluturimin Prishtinë Bruksel nga 179€ Gjej fluturimin Prishtinë Kopenhagen nga 179€ Gjej fluturimin Prishtinë München nga 189€ Gjej fluturimin Prishtinë Frankfurt nga 189€ Gjej fluturimin München Prishtinë nga 190€ Gjej fluturimin Përfitoni nga këto avantazhe të Adria Hapësirë e...
- Advertisement -

Lexo tani

Citysale