-1 C
Pristina

Te preferuarat

Në këtë shtet taksat do të mund të paguhen me Bitcoin

Monedhat digjitale deri më tani janë përdorur në disa vende për të blerë bileta avioni, mobilie, muzikë dhe madje edhe pica. Por shumë shpejt, mund të paguani edhe taksat me to. Të paktën kështu do të vendosin ligjvënësit në Arizona, SHBA. Një vendim ky që do të revolucionalizojë mënyrën se si shteti i koncepton dhe...

Biznese që mund t’i nisni me pak para

Ëndrra e shumicës së njerëzve është të krijojnë biznesin e vet. Por, sigurisht që ka shumë pengesa që ju ndalojnë për ta bërë këtë gjë. Për shembull ju mund t’ju mungojë motivimi dhe koha ose nuk keni një ide për të filluar. Por shumica e njerëzve ndalojnë kur kuptojnë që duhen para për të krijuar...

50% Zbritje në dyqanin e këpucëve “GEOX”

  Dyqani i këpucëve kualitative dhe brendeve më të mira në tregun botëror "GEOX" sjell 50% ZBRITJE për të gjithë artikujt në koleksionin Vjeshtë-Dimër.   Dyqani ndodhet në qendren tregtare Albi Mall! Nxitoni dhe përfitoni tani nga super oferta fantastike për këpucët që gjithmonë keni dashur!

Citysale

Biznese

prix moins chère * Acheter Du Viagra Super Active 100 mg En Pharmacie

Acheter Du Viagra Super Active 100 mg En Pharmacie Générique Viagra Super Active Ou Achetez Sildenafil Citrate Generique. Viagra Super Active est la forme la plus avancée de Viagra. Il contient l'ingrédient actif qu'est le Sildenafil, et est utilisé pour traiter la dysfonction érectile chez l'homme par l'amélioration...

Celebrex Celecoxib Prezzo basso In linea :: Fda Approvato Pharmacy

Celebrex Celecoxib Prezzo basso In linea Generico Celebrex Posto migliore per comprare generico Celecoxib nessuna prescrizione. Celebrex Generico è usato nel trattamento dell'artrite reumatoide, dell'osteoartrite, della spondilite anchilosante, dell'artrite giovanile e del dolore mestruale. Viene anche usato nel trattamento della poliposi familiare adenomatosa (FAP) per diminuire il numero...

Garantie de remboursement :: Ou Commander Du Aggrenox 200 mg :: Internationale Pharmacie

Ou Commander Du Aggrenox 200 mg Générique Aggrenox Ou Achetez A Prix Reduit Aspirin and Dipyridamole. Generic Aggrenox (aspirin and dipyridamole) works by reducing substances in the body that cause pain, fever, and inflammation. Patients taking Aggrenox twice daily are 22% less likely to have a stroke than...

Te fundit

prix moins chère * Acheter Du Viagra Super Active 100 mg En Pharmacie

Acheter Du Viagra Super Active 100 mg En Pharmacie Générique Viagra Super Active Ou Achetez Sildenafil Citrate Generique. Viagra Super Active est la forme la plus avancée de Viagra. Il contient l'ingrédient actif qu'est le Sildenafil, et est utilisé pour traiter la dysfonction érectile chez l'homme par l'amélioration...

Celebrex Celecoxib Prezzo basso In linea :: Fda Approvato Pharmacy

Celebrex Celecoxib Prezzo basso In linea Generico Celebrex Posto migliore per comprare generico Celecoxib nessuna prescrizione. Celebrex Generico è usato nel trattamento dell'artrite reumatoide, dell'osteoartrite, della spondilite anchilosante, dell'artrite giovanile e del dolore mestruale. Viene anche usato nel trattamento della poliposi familiare adenomatosa (FAP) per diminuire il numero...

Garantie de remboursement :: Ou Commander Du Aggrenox 200 mg :: Internationale Pharmacie

Ou Commander Du Aggrenox 200 mg Générique Aggrenox Ou Achetez A Prix Reduit Aspirin and Dipyridamole. Generic Aggrenox (aspirin and dipyridamole) works by reducing substances in the body that cause pain, fever, and inflammation. Patients taking Aggrenox twice daily are 22% less likely to have a stroke than...

Reklama

Moti

Pristina
broken clouds
-1 ° C
-1 °
-1 °
68 %
3.6kmh
75 %
Pre
-2 °
Sht
1 °
Die
8 °
Hën
7 °
Mar
5 °

Valuta

EUR - Euro
USD
0,8023
TRY
0,2137
GBP
1,1261
HRK
0,1344
BGN
0,5113

Instagram